Kamień szlachetny kwarcowy (cytryn) - informacjeQuartz cytrynowy - cytrynowy kwarc to jasnozielony cytrynowy cytryn, odróżniający się od większości cytryny, bez pomarańczowych, brązowych lub czerwonych odcieni. Częściej jednak jest jasne, że kwarc jest napromieniowywany w celu wytworzenia intensywnie żółtego żółtego kamienia. Lemon Quartz ostatnio doświadczył wzrostu popularności rynku kamieni szlachetnych.

Do tej pory moje testy wykazały, że kwarc osiąga pełne nasycenie przy dawce około 60 megarad. Wyższa dawka nie ma zastosowania, z wyjątkiem materiału Ganga Rosa. Podczas gdy inne napromieniowane kwarcowe kamienie powracają z laboratorium nieprzezroczystego do czarnego i wymagają ogrzewania, Ganga Rosa zmienia truskawkę na czerwono o 60 mrd, o średniej do dużej intensywności. Nie jest konieczne późniejsze ogrzewanie. Im wyższa dawka promieniowania, tym ciemniejszy kolor.

W niektórych przypadkach można gotować jedwab przez ogrzewanie przed napromieniowaniem. W innych przypadkach można go rozpuścić podczas procesu napromieniania. Można nawet zaobserwować zmniejszenie jedwabiu w końcowym etapie ogrzewania. Jednakże w trakcie tego procesu ogrzewania nie rozpuści się jedwabiu. Zachowaj ostrożność podczas wykonywania tego kroku. Kryształ może pęknąć podczas ogrzewania. Ten materiał osiągnął maksimum nasycenia kolorem w dawce 60 mrd. Znowu różne rodzaje promieniowania wytwarzają różne odcienie koloru.

Kwarc jest najbardziej znanym piezoelektrycznym klejnotem - to znaczy, że jest w stanie przenosić ładunek elektryczny, gdy jest narażony na napięte napięcie, w odpowiedzi na ciśnienie lub w odpowiedzi na stresory mechaniczne. Kwarc jest również piroelektrycznym klejnotem - zdolnym do generowania ładunku elektrycznego dzięki szybkim zmianom temperatury. Są to cechy naukowe za rzetelnymi i dokładnymi kwarcowymi ruchami zegarków (niezależnie od pogody). Te same właściwości oznaczają, że jest idealny do użycia w mikrofonach, głośnikach, filtrach - nawet sonarach!

Ten kamień jest bardzo dobry do wykręcania, pomagając stworzyć wyraźniejszy kanał dla ducha i przewodników. Także bardzo dobrze chroniąc całą istotę przed negatywnymi, w tym wampirami energetycznymi ". Lemon Quartz naprawdę pomaga pamiętać i poczuć więź z bliskimi, zarówno ludźmi, jak i zwierzętami, którzy przekroczyli teraz. To bardzo piękny kamień pamięci i może być również dany jako dar przyjaźni i miłości. Kamień ten może również pomóc czuć się bardziej rozgrzewany i zadowolony przez innych wokół nich i otoczenia. Lemon Quartz świetnie sprawdza się zarówno w Centrum Energii Trzeciego Oka, jak iw Centrum Energii Crown, i jest dobry do użytku początkujących do medytacji obejmujących kanały energetyczne, a także nowe do pracy duchowej, tak samo jak dla zaawansowanych.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żółty Kwarcowy Cytryn

Cytryn i uzdrawianie