Cytryn i uzdrawianieZłote Uzdrowiciele to bardzo rzadkie kwarcowe kryształki barwione wewnętrznie żółtym tlenkiem żelaza. Wielu z nich posiada również igły aktynolitowe, ich kolory różnią się od jasnożółtego do złota lub pomarańczy i mają twardość Mohsa 7, taką jak kwarc skalny, ametyst i cytryna.

Co jest ekscytujące, gdy wchodzimy głębiej w show, uświadamia mu, że istnieją magiczne moce Gem, ale są takie uprawnienia, jakie ludzie mają jako ludzie zrozumieć siebie i definiować siebie i dokonywać własnych wyborów. To niesamowita moc, którą wszyscy mamy, i często mówi się, aby zignorować lub wziąć na siebie uwagę. To są rodzaje mocy, które jestem podekscytowany, aby go nauczyć się zbadać.

Dwa sąsiednie kopalnie tuż za miastem Itacambira, Minas Gerais, Brazylia produkują kwarc o bardzo różnych barwach. Są to kamienie od złotego i neonowego zielonego (limonki) do bicolorów i tricolorów złotego i czarnego lub brązowego. Znajdziesz też zielony, czarny lub brązowy. Oba kopalnie dają bardzo czyste do bezkwasnych kryształów do maksymalnie 100 gramów. Te wydłużone kryształy mają niezwykłe 10-stronne zakończenia.

Możesz pobrać realistyczny wycinany model tego zegarka w formacie PDF i wydrukować go. Następnie można wyciąć model papieru 1: 1 i umieścić go na nadgarstku, tak jak prawdziwy zegarek. Model daje realistyczne wrażenie rozmiaru zegarka i jego wygląd na nadgarstku. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj wysokiej jakości drukarki kolorowej i stabilnego błyszczącego papieru. Ciesz się na zegarek "!

Ten niesamowity i bardzo energiczny sprzymierzeńca ściśle współpracuje z energiami krystalizowanymi w Zincite i Malachite. Zincite jest kryształem Kreatywności - zachęcając do wybuchu dziecinnego entuzjazmu, w połączeniu z energią skupioną i intensyfikującą. Malachit jest jednym z najsilniejszych kryształów chakry Solar Plexus i Heart, i rządzi Will / Intention, z "twardą" miłością. Informacje o pozostałych dwóch sojusznikach i Clear Quartz można znaleźć na poniższych linkach, a także w szczegółowych opisach "dalszych wyjaśnień". Umożliwia to również wyraźny przepływ Miłości z Serca Charki do niższych Czakr. Płuca, nerki, serce, mocz + układy krążenia, żołądek, trawienie, dezoksyt.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żółty Kwarcowy Cytryn

Kamień szlachetny kwarcowy (cytryn) - informacje